Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SHAHRUKH KHAN DEEPIKA'ya Tamilce Ogrenmeyi ISRAR ETMIS!.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin

teşekürler : 67

MesajKonu: SHAHRUKH KHAN DEEPIKA'ya Tamilce Ogrenmeyi ISRAR ETMIS!.   Cuma Haz. 14, 2013 11:05 pm

Bu Ikili Kesinlikle Filmlere Mukemmel Uyum Sagliyorlar.Deepika Padukone Ve Shahrukh Khan Ikilisi.Deepika Padukone Daha Once Tamil Dili Oyrenip Tamil Dilinde Konusmak Icin Caba Sarf Etmis.Shahrukh Khan Israrla Deepika Padukonenin TamilDilini Ogrenmesini Istemis.Deepika Shahrukh Khan Hakkinda Soyle Soyledi;Shahrukh Khan Ve Ben Beaber Tamil Filmleri Seyr Edip,Tamilce Konusmak Ogrenmek Istedik.Gercekten Shahrukhla Calismak Her Zaman Eglenceli Ve Zevk Verici.O Bana Tamilce Konusmamda Yardimci Oldu.Shahrukh Khan Bana Tamil Filmleri Seyr Ettirdi.Benim Tamilce Konusmami Istedi.Bunun Icin Elinden Geleni Yapti.Onunla ''Om Shamti Om'' Filminde Rol Alaraken O Benim Konkani Dilimi Komik Bularak Beni Sinir Etmeyi Basariyordu.Deepika Hatta Shahrukh Khani Ovdu;O Kendini Adamis Biri Ve Her Zaman Hayata Kendi Performanslarini Gostererek Adimliyor.

Chennai Express Rohit Shetty Tarafindan Yonetliyor.Filmin Produktorlugunu Gauri Khan Ustleniyor.Filmin Bas Rollerinde;Shahrukh Khan Ve Deepika Padukone Yer Aliyor.Daha once Rohit Shetty Bu Ikili Ile 2007 Yilinda ''Om Shanti Om'' Filmiyle Calismisti.Rohit Shetty Shahrukh Khani Overek Soyle Konustu;O Oyuncu Olarak Bana Her Zaman Kendi Inancini Ve Saygisini Gostermisdir.Bu Film Uzerinde Coktan Calisiyordum.Cok Eglenceli Film Olacak.Film Tum Yas Gruplari Icin Unutulmaz Olacak.Cok Romantik Bir Film.Filmin 8 Agustos 2013 Tarihinde Yayinlanmasi Bekleniyor.Tum Kral Severler Shahrukh Khanin Filmini Merakla Bekliyor.Filmin Hit Olmasi Bekleniyor.

Çeviri:Taal(bollywoodfanatikleri.com)
Kullanıcı profilini gör http://shahrukhkhanfantr.forum.st
Shahrukh~Khan
üye
üye

teşekürler : 1

MesajKonu: Geri: SHAHRUKH KHAN DEEPIKA'ya Tamilce Ogrenmeyi ISRAR ETMIS!.   C.tesi Haz. 15, 2013 12:07 pm

süper haberler eline sağlık admin:)
Kullanıcı profilini gör

SHAHRUKH KHAN DEEPIKA'ya Tamilce Ogrenmeyi ISRAR ETMIS!.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası