Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SHAHRUKH Khan KENDISININ Deepikanin KORUYUCU MELEGI OLDUGUNU SOYLUYOR!,

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin

teşekürler : 67

MesajKonu: SHAHRUKH Khan KENDISININ Deepikanin KORUYUCU MELEGI OLDUGUNU SOYLUYOR!,   Ptsi Haz. 17, 2013 11:22 am

Shahrukh Khanin Gise Rekorlari Kiran Filmi Om Shanti Omla Deepika Kariyerine Basladi.Bu Ikili Simdi De Rohitin Komedi-Aksiyon Dolu Chennai Express Filminde Rol Aldi.Shahrukh Khan 2007 Yilinda Om Shanti Omla Sektore Yeni Superstar Verdi.Shahrukh Khan Deepikanin Meslegine Onun Basladigina Ve Onun Koruycu Melegi Oldugunu Iddia Etti.Shahrukh Khana Deepika Padukonenin Om Shanti Om Filminden Sonra Oyuncu Olarak Nasil Degistigini Sordukda Khan Boyle Cevap Verdi;'' O Bizimle Filme Basladi Cunki Ben Ona Karsi Cok Yakinlik Ve Sevgi Hiss Ediyordum.Bence O Cok Harika Ve Caliskan Bir Oyuncu.Onun Son Iki-Uc Filmi Carpici Oldu.Bu Yuzden O Cok Fantastik Dolu Bir Kiz.Ben Ona Yakinlik Gosterdigim Icin O Bizim Ekiple Kariyerine Basladi.Ben Hatta Kendimi Onun Koruyucu Melegi Gibi Hiss Ediyorum.Onun Calismalari Gercekten Cok Hos.Calismalari Gercekten Takdir Edilmeli.O Shanti,Priya Rollerini Cok Iyi Oynamisdi.Simdi De Meena Lochani Karakterini Cok Ozel Oynayacak''.

{CEVIRI;TAAL}
Kullanıcı profilini gör http://shahrukhkhanfantr.forum.st

SHAHRUKH Khan KENDISININ Deepikanin KORUYUCU MELEGI OLDUGUNU SOYLUYOR!,
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keylogger Tespiti ve Korunma Yöntemleri