Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaBhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı) EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı) Rpj1j

Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı)

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı) Empty
MesajKonu: Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı)   Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı) Icon_minitimeC.tesi Tem. 27, 2013 4:05 am

Buyuk bir ev olan ve herkesin korkdugu hayaletli bir yer olarak bilinir.Ama gunlerden bir gun ailesiyle birlikde (Shahrukh Khan) ve ailesi yasamya kiralarlar bir oglu ve esi ile birlikde eve giderken evden herkes korkdugu icin kimse yanasamaz.(Shahrukh Khan) isi geregi yolculuk yapmalidir evde karisi oglu kalinca birgun oglu hayaleti gorur ama ondan kormamisdir ona melek der ben bhoothnahtim melek degilim hayaletim dediginde cocuk korkmamis ve cok komedi harika birgunler gelmeye baslicakdir. Amitabh Bachchan, Juhi Chawla, Aman Siddiqui, Priyanshu Chatterjee ve Rajpal Yadav başrollerde. Shah Rukh Khan konuk oyuncu olarak boy gösteriyor. Amitabh Bachchan, Juhi Chawla, Aman Siddiqui, Priyanshu Chatterjee, Rajpal Yadav, Shah Rukh Khan
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

Bhoothnath 2008 (Türkçe Altyazılıı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kabhi Khushi Kabhi Gham Turkce dublaj ve 720p Türkçe Altyazılı
» Ra One Türkçe altyazılı
» My Name İs Khan Türkçe Dublaj