Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaChennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Rpj1j

Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..

3 posters
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Empty
MesajKonu: Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..   Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimePtsi Ağus. 19, 2013 11:01 am

Chennai Express Hakkındaki Düşüncelerinizi Burada paylaşabilirsiniz Smile
Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Rphvc
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
gmz630
üye
üye
gmz630

teşekürler : 6

MesajKonu: Geri: Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..   Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 24, 2013 4:29 am

sinema çekimi olduğu için bide tam güzel bi çeviri olmamış ama ona rağmen güldüm özelliklede my name is rahul Iam not terörist. dediği sahne çok hoşuma gitti. Very Happy tavsiye ederim 10/9.6
GriLeydi
mega üye
mega üye
GriLeydi

teşekürler : 4

MesajKonu: Geri: Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..   Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimePtsi Ağus. 26, 2013 9:04 am

CE Shahrukh Khan'ın önceki filmlerine ve Bollywood'un önemli filmlerine yapılan göndermelerle ön plana çıkıyor, Deepika her ne kadar bir Kajol etkisi yapmasa da bu filmde oldukça başarılıydı, SrK ve muhteşem performansı, filmdeki ince espriler, şarkılar ve sinema çekimi izlememe rağmen filmin görselliği oldukça güzel. Ben filmi çok beğendim ve gördüğü ilgiyi hakettiğini düşünüyorum. Ancak konusu gereği uzun zamandır rekoru geçilmemiş bir film olan 3 Idiots'ın rekorunu geçtiği için mutlu değilim. My name is Khan geçmiş olsaydı üzülmezdim ama dediğim gibi konusu gereği 3 Idiots'ı geçmemeliydi. SrK çok şanslı bir adam sadece.. Wink

Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chennai Express
» Chennai Express
» Chennai Express tüm rekorları kırıyor. 12.08.13