Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaShahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  Rpj1j

Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13

2 posters
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  Empty
MesajKonu: Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13    Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  Icon_minitimePerş. Ağus. 22, 2013 9:37 am

Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  No-actress-replace-kajol-says-044208232
Bolywoodda aşk deyince akla ilk gelen çift şüphesiz Shahrukh khan ve kajol.araları gecen sene bozulan srkajol un barışmaları an meselesi.Shahrukh daha önce kajola yeşil ışık yakmıştı.2013 Dabbo ratlani takvim sergisinde ,kajolun resmine bakıp muhabirlere KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM demişti.kajol ise shahrukh konusunda kırgın olduğunu dile getirmişti.ancak ikili arasındaki duvarlar yıkılmaya başladı.kajol geçtiğimiz günlerde ,Shahrukhun taşıyıcı anneden dünyaya gelen oğlu Abramı görmek ve tebrik etmek için Shahrukhun evine gitti.

Bebek hakkında "Ben şahsen onu (Shahrukh) nı tebrik ettim ve bebekle de tanıştım. O çok tatlı bir bebek. hep bereketli ve sevgi dolu olsun."..dedi...Shahrukh ise geçtiğmiz günlerde Channai express filminin tanıtımlarında kajol hakkında şunları söyledi;

```BOLLYWOODDA KAJOL GİBİ BİR OYUNCU YOK.HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ.ONUN YERİNE GEÇECEK KİMSEYİ GÖREMİYORUM...``..Dedi.eğer ikilinin araları tamamen düzelirse yeni projelerde görebiliriz.....

işte o video

not:haber melek(bollywoodfanatikleri.com) derlemesidir...

kaynak:http://in.movies.yahoo.com/video/no-actress-replace-kajol-says-044208232.html
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
gmz630
üye
üye
gmz630

teşekürler : 6

Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13    Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 24, 2013 4:36 am

oh oh iyi çok iyi Very Happy bence tamam gouriye haksızlık olmasın ama gerçekten ikisi çok talı bir uyum içinde ve sanki shahrukh kajolu seviyor gibi geliyor bana gouriyle sadece çocukları için beraber gibi geliyor bilemem tabi

Shahrukh ``HİÇ BİR KADIN KAJOL GİBİ OLMAZ``!........21.8.13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shahrukh Khan & Kajol
» Shahrukh Khan ve Kajol Karan ile Koffee 4 18.11.2013
» Kajol Ve SRK en şık uyumlu çift secildi!!11/07/2013