Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaKajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13  EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13  Rpj1j

Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13  Empty
MesajKonu: Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13    Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13  Icon_minitimePtsi Ağus. 19, 2013 2:01 pm

Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13  Shahrukh-khan_kajol-devgan___151554
Shahrukh Khan'ın en iyi kadın kahramanı ve çok yönlü becerikli aktristi Kajol AbRam ile tanıştı ve çok tatlı olduğunu söyledi. Kajol bazı nedenlerden dolayı Shahrukh Khan'ın Eid partisine (ramazan ve bebek için verdiği parti) katılamadı. Ama daha sonra Shahrukh Khan ve Gauri'yi Mannat'ta ziyaret etti ve Yeni doğan bebekleri AbRam ile tanıştı. AbRam Shahrukh ve Gauri Khan'ın taşıyıcı annelik yoluyla 27 mayısta doğan bebekleri.

Bir röportajda Kajol samimi oldu ve Shahrukh Khan'ın oğlu hakkında konuştu. Shahrukh Khan'ın yeni doğan bebeğinin çok tatlı ve sevimli olduğunu söyledi. Aktris bebek doğduktan sonra King Khan'ı tebrik etmişti.
"Ben şahsen onu (Shahrukh) tebrik ettim ve bebekle de tanıştım. O çok tatlı bir bebek. Her zaman bereketli ve sevgi dolu olsun." dedi. Kajol AbRam ile tanışmadan önce Amitabh Bachchan da bebekle tanıştı ve onun tapılası(çok güzel) olduğunu yorumladı.

SRK ve Kajol her zaman en iyi ekran çifti olarak kabul edildi. Onlar ‘Dilwale Dulhania Le Jayenge’, ‘Kuch Kuch Hota Hai’ ‘My Name Is Khan’ ‘Kabhi Khushi Kabhi Gham’ gibi hit fimlerde bir araya geldiler. İki çocuk annesi olan Kajol, ailesi ile zaman geçirmeyi sevdiğini ve eğer güçlü bir senaryo olursa kesinlikle film yapacağını söyledi.
Haberi kendi söyleyerek doğruladı. " Hayatımda, çocuklarımla zaman geçirerek çok mutluyum. Eğer film yaparsam, bu işi yapmam için çocuklarımı arkada bırakacak kadar iyi bir nedeni olmalı." dedi.

Chennai Express'de DDLJ'ye benzer bir tren sahnesi var ve aktris bunu duyunca yüzündeki memnuniyeti dile getirdi.
Aynı şey konuşulurken o " Bu film çok özeldi, gerçekten çok iyi bir filmdi. Hepimizin bildiği gibi biz o filmi çok fazla sevgi ile yaptık. Ve neyse ki, fantastik ve çok sevilen bir film olduğu ortaya çıktı. İnsanların bugün onu hatırlamasına minnettarım." dedi.

Kajol'un en yakın arkadaşı ve yönetmen olan Karan Johar ilk çıkışını yapıyor. Kajol ona şans dilediğini de söyledi.
"Ona şans diliyorum. O fantastik bir yönetmen ve onun iyi bir aktör kadar yapacağını umuyorum. dedi.

çeviri: srk_smg(bollywoodfanatikleri.com)
KAYNAK:http://www.bollywoodmantra.com/news/...is-cute/12399/
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

Kajol SRK'nin bebeği AbRam ile tanıştı. 16.08.13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  SRK oğlu Abram, Gauri ile hayatı hakkında konuştu. 01.08.13
» Shahrukhtan bebeği hakkında yazılı açıklama geldi......09.7.13
» Karan Johar, Shahrukh Khan'ın bebeği için Tweet Attı 13.07.13