Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Deepika "Happy New Year" hakkinda konusuyor. 19.12.2013

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin

teşekürler : 67

MesajKonu: Deepika "Happy New Year" hakkinda konusuyor. 19.12.2013   Paz Ara. 22, 2013 4:48 am

Deepika Padudone yeni yila cok mutlu bakiyor (Happy New Year). Yani, tam kelimesiyle ve mecazi olarak. Farah Khan tarafindan yönetilen film oyunculari ve yapim ekibi yeniden bir araya geldi filmin ikinci programi icin, Deepika eglenceye sadece yil basinda katilacak.

"Evet, Ocakta cekimleri bitirecegim. Eminim cok eglenceli olacak. Ilk Dubai da ki cekimlerde bunu deneyimledim ve gelecek ay bunu yeniden yapmak icin sabirsizlaniyorum", Deepika soyledi. Dort tane film cektikten sonra simdi hak etti bir ara vermis durumda. Hit olmus ve gişe hasılat rekorları kiran film arasinda siralaniyor bu filmler ve bunu 11 ay icerisinde yapti.

En son cikan filmi "Ram Leela" cok duygusal bir deneyimdi oynadigi karakter karmaşık bir roldu, cekimleride yoğun gecti, Sanjay Bhansali duzeni icerisinde gectigini dusunursek.

"Evet, "Ram Leela" gibi duygusal bir film sizi cok yorabilir. Yinede, zor bir film olsada, oraya gitmeyi iple cektim. Simdi "Happy New Year" cok daha eglenceli, tek kiz olarak ve bes muazzam espri anlayisi olan erkeklerle etrafi sarili olucam, bu cok daha heyecanli olucak." Deepika gulumseyerek Shah Ruhk Khan, Abhishek Bachchan, Sonu Sood, Boman Irani ve Vivaan Shah işaret ediyor.

Sete ikinci kadin olarak, Farah Khan, Deepika onunla yeniden alti sene (Om Shanti Om) sonra bir araya gelmekten mutlu.

"Olmadigim kadar simartiliyorum",Deepika soyluyor, "Onemli bir kuralim var bir filmin parçasıysam cok eglenmem lazim. Bunu yasadim Dubai'de bir kac hafta. Simdi yeniden sete gitmek icin heyecanlaniyorum."

Ceviri: Bollywoodlove
Yazar: Joginder Tuteja
Kaynak: bollywoodhungama
Kullanıcı profilini gör http://shahrukhkhanfantr.forum.st

Deepika "Happy New Year" hakkinda konusuyor. 19.12.2013
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TAZA DİN HAKKINDA LÜZUMLU İZAHAT
» DYNAVOX M3 CİHAZI HAKKINDA