Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaKiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13 EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13 Rpj1j

Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13 Empty
MesajKonu: Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13   Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13 Icon_minitimePerş. Tem. 25, 2013 10:46 am

Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13 Kiran-aamir
Film yapımcısı Kiran Rao kocası Aamir Khan gibi biriyle tanıştığı için çok şanslı olduğunu söylüyor. Aktör-Film yapımcısı Aamir Khan ve yönetmen Anand Gandhi onun yolculuğunu güçlendirdiler ve daha katmanlı hale getirdiler.

Kiran Rao "Anand Gandhi (Ship Of Theseus'un yönetmeni), Aamir ve farklı farklı teknisyenlerle tanışma fırsatlarım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Benim yolculuğum ve büyümem bu nedenle daha zengin ve katmanlı oldu." yakında vizyona giren Ship Of Theseus'un basın toplantısında gazetecilere bunu söyledi.

"Yani kesinlikle kendimi şanslı hissediyorum" diye de ekledi.
Kiran Aamir ile 2001'de Lagaan'ın setinde tanıştı ve 2005 te evlendiler.

Bir yönetmen olarak Lagaan: Once Upon a Time in India, Monsoon Wedding, Saathiya ve Swades gibi filmlere yardımı dokunan Kiran, Aamir'in 2011'de oynadığı film Dhobi Ghat ile tam teşekküllü yönetmene dönüştü.

çeviri: srk_smg(bollywoodfanatikleri.com)
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

Kiran Rao: Aamir Khan yolculuğumu daha zengin yaptı. 24/07/13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shahrukh Khan - Aamir Khan
» aamir khan türkiye hakkında konuştu
» Aamir Khan Yoğun Temposuna Devam Ediyor.....