Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaJab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Rpj1j

Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..

4 posters
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Empty
MesajKonu: Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..   Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimeCuma Tem. 26, 2013 10:51 am

Jab Tak Hai Jaan filmi hakkındaki yorumlarınızı bu konu altına yazabilirsiniz...

Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Jt382

#jab tak hai jaan filmi benim SRK nın en sevdiğim filmlerinden birisidir özellikleri şarkıları mükemmel ...
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
gmz630
üye
üye
gmz630

teşekürler : 6

MesajKonu: Geri: Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..   Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 7:08 am

ben bu filmini pek sevemedim nedenide sanırım 2 dakikalık uygunsuz sahnesi ve öpüşmeler vardı normalde önemsemezdim ama konu bolywood ve en önemlisi shahrukh olunca o asla filmlerinde böle sahnelere yer vermeyen biri belkide bu yüzden seviliyor bir ara acaba odamı sıradanlaşıyor dedirtti bana. onun dışında konusu güzeldi.
aamirem
denyimli üye
denyimli üye
aamirem

teşekürler : 22

MesajKonu: Geri: Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..   Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 10:26 pm

filmi çok beğendim hele SRK nın sakallı hali I love you anushka yı ilk defa izledim ve çok beğendim Very Happy
GriLeydi
mega üye
mega üye
GriLeydi

teşekürler : 4

MesajKonu: Geri: Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..   Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 17, 2013 3:31 am

Bu filmi ben çok beğenmiştim, gerek konusu, gerekse oyuncuları her anlamda bence muhteşem bir filmdi, SrK'un performansı çok çok iyiydi ve Katrina ile çok uyumlu olmuşlardı, aynı şekilde Anushka da filme gülüşü ile renk katmış, mutlaka izlenmesi gereken bir Bollywood yapımı Wink

Jab Tak Hai Jaan Hakkındaki Düşünceleriniz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chennai Express Hakkındaki Düşünceleriniz..
» Jab Tak Hai Jaan
» Paheli (2005) Filmi Hakkındaki Düşünceleriniz