Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaSRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13  EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13  Rpj1j

SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13  Empty
MesajKonu: SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13    SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13  Icon_minitimePtsi Tem. 29, 2013 11:12 am

SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13  Kolkata21670a
Kolkata, 27 Temmuz: Kolkata kentte kadınlara karşı artan suç olaylarının uyanışını savunuyor. Süper star Shahrukh Khan cumartesi günü “Konu bayanların güvenliği olunca tüm dünyanın sorunları var sadece Kolkata’nın değil.” dedi.

Khan, devletin marka elçisi, küresel bir sorun olan bayanların güvenliğini işaret ederek favori şehrinin yardımına geldi. “Bu çok kişisel. Bir şehirle uğraşamazsın çünkü bu sistemi suçlamanın en kolay yolu… Tüm dünya… Tüm dünyanın söz konusu bayanların güvenliği olduğunda sorunları var.” dedi.

Yıldız çocuklara, bayanlara saygı göstermenin öğretilmesi gerektiğini vurguladı.
“Biz her zaman başa dönüyoruz ve bu çok üzücü diyoruz ama ben daha genç biri gibi düşünüyorum ve genç olduğumu hissediyorum. Evde çocuklarımızı yetiştirme konseptimizi değiştirmek zorundayız. Erkeklere bayanlara karşı nasıl nazik, iyi ve saygılı olunur öğretmeye ihtiyacımız var. Bu yüzden bunu yaparak başladım.” Chennai Express’in devam eden tanıtımlarında gazetecilere bunu söyledi.

“Oğluyla kızlar hakkında konuştuğumda ona’ kızların kalbini kırma , bir kadın üzerinde acımasızlık yapmanın hiçbir yolu yoktur ve eğer bunu yaparsan annen ve baban tarafından asla affedilmeyeceksin’ diyorum. Yani burdan başlamalıyız” dedi.

Ona taşıyıcı anne yoluyla yeni doğan bebeği sorulunca SRK bunu belirterek açıkladı. “Ben bunu ülkeyi taşıyıcı anneliğe teşvik etmek için yapmadım. Bebek sahibi olmak için yaptım. Bu nasıl açıklanır bilmiyorum.” Dedi
Çevir: srk_smg(bollywoodfanatikleri.com)
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

SRK Kolkata’da bayanların güvenliğini savunuyor. 27/07/13
1 sayfadaki 1 sayfası