Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaShahrukh Khan EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Shahrukh Khan Rpj1j

Shahrukh Khan

5 posters
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimePaz Haz. 02, 2013 5:02 am

Shahrukh Khan( शाहरुख़ ख़ान, Shāhrukh Khān), Bollywood sanatçısı. Aynı zamanda film yapımcılığı da yapmaktadır. Lakabı King Khan'dır.
Doğum: 2 Kasım 1965 (47 yaşında), Yeni Delhi, Hindistan
Boy: 1,73 m
Eşi:Gauri Khan (1991–günümüz)
Çocukları: Suhana Khan, Aryan Khan , Abram Khan
Kardeşleri: Shehnaz Lalarukh

Bugünlerin en başarılı Bollywood sanatcısı. Son 12 senede Hindistan'da bir dizi Film ödülleri kazandı. Oyunculuğunun yanında son yıllarda yapımcılığıda başarılı bir şekilde sürdürmekte. Lakabı King Khan dır.

Shahrukh Khan müslüman peştun Pakistan ailenin iki cocuğunun birisi. Babası Mir Taj Muhammed Khan Tanoli avukatdı ve 1981de kanserden vefat etti. Annesi Fatima (doğ. Begum) şeker hastalığından 1991de vefat etti. Shahrukh Khanin bir ablası var, Shehnaz Khan ama Lalarukh diyede söylene bilir. Eşi Gauri Khan, 2 çocukları Aryan Khan ve Suhana Khan ve tabiki ablası Lalarukh ile kendi evinde kalırlar.

Khan'nin iki yapim firmasi vardir. Dreamz Umlimited filimleri: Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Asoka ve Chalte Chalte ile Khan'nin da oynadigi filimler cok iyi basari yaratamadigsada iyi olmustur. Esi ile Red Chillies Entertainment yapimciligi Main Hoon Na, Paheli ve Om Shanti Om'a cok basari kazanmistir. Arkadasi Karan Johar ile yaptigi Kaal filiminde Red Chillies Entertainment'te kullanmistir. Bu firmalarinda arkadaslari Juhi Chawla, Aziz Mirza, Karan Johar ve Farah Khan ile calismistir.

En son Fatmanurtr tarafından C.tesi Tem. 13, 2013 2:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
TAAL
üye
üye
TAAL

teşekürler : 7

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 11:49 pm

shahrukh khan Kajolla ask yasamisdi galiba.dogrumu?
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 1:25 pm

Yalan haber diye tahmin ediyorum ama çünkü karısını cok seven birisi Smile
aamirem
denyimli üye
denyimli üye
aamirem

teşekürler : 22

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimePerş. Tem. 04, 2013 9:12 am

ya bu bi dergide de çıkmıştı . teeny diye bi şey galiba hatta bende okudum ve paylaşmıştım Wink
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimePerş. Tem. 04, 2013 11:25 am

O haberi bende okudum evet teeny ama onların kaynağı da eger forumlarsa yada bilmiyorum işte bilemeyiz dediğim gibi bana yalan haber gibi geliyor Smile
gmz630
üye
üye
gmz630

teşekürler : 6

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 6:39 am

yalan haber çünkü shahrukh ve kajol ilk defa baazigarı çekerken tanışmış ve o zamanlarda kajol ajay devgan ile birlikteydi zaten shahrukta evliydi. doğrusu ikisini bende çok yakıştırıyorum ama neyapalım iki sempatik oyuncumuzda mutlu olsun Smile Very Happy 
mehtap
üye
üye

teşekürler : 3

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimePaz Ağus. 11, 2013 3:18 am

bildiğim kadarıyla shahrukhan kajol a aşıkmış ve onunla evlenmek istediğini söylemiş fakat evlenirlerse kajol ın sinemayı bırakmasını istemiş ancak kajol kabul etmemiş.
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

Shahrukh Khan Empty
MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan   Shahrukh Khan Icon_minitimePaz Ağus. 11, 2013 5:39 am

tanıştıklarında ikiside evliymiş zaten söylenti yalan haber olduğunu düşünüyoruz ama bilemeyiz tabi Smile

Shahrukh Khan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» shahrukh Khan ve salman Khan iftar sofrasında
» Shahrukh Khan - Kariyeri
» Shahrukh Khan- Saif Ali Khan