Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaShahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 Rpj1j

Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 Empty
MesajKonu: Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13   Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 Icon_minitimeCuma Tem. 12, 2013 10:17 pm

Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 Srk-kajol
Bir elmanın yarısı olan SRKAJOL iklilisinin araları geçen aylarda bozulmuştu.sebebi ise shahrukhun filmi ,yash raj yapğımı jab tah hai jaan ve kajolun eşi Ajay devganın filmi Son of sardarın aynı gün vizyona girmesiydi.shahrukh ajay ile filminin gösterim tarihini ısrarla aynı güne aldırması ve ajayın buna karşın dava açması idi.davayı kaybeden ajay devgan a eşi kajol destek oldu.işte olay bundan sonra başladı.yash raj filminin üst kademeye getiren efsanevi film Dilwale dulhaiya le jayenge filminin baş rol yıldızı Kajolu,shahrukhun filmi jab tak hai jaanın galasına davet etmediler.buna kırılan kajol ,kırgınlığı belli etmişti ama her şeye rağmen haklı olan kocasının yanında olduğunu da dile getirdi.
Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13 Untitled-98
Dabbo ratlanini 2013 yılını takvim fotoğrafları için bir çok yıldız poz verdi.bunlardan birisi ise kajoldu.takvim gösterimine katılan shahukh khan a kajolun resmi soruldu.shahrukh khan da KAJOLA BAKMAYI SEViYORUM dedi.Başka bir ropörtajda da KAJOLLA KİŞİSEL BİR SORUNUM YOK dedi..umarım bu ikilinin araları tekrar düzelir.işte o video

çeviri:melek(bollywoodfanatikleri.com)
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

Shahrukh ```KAJOLA BAKMAYI SEVİYORUM ``.......11.7.13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shahrukh...
» Shahrukh Khan
» shahrukh filmfare de...