Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaShahrukh Khan & Kajol  EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Shahrukh Khan & Kajol  Rpj1j

Shahrukh Khan & Kajol

4 posters
YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Shahrukh Khan & Kajol  Empty
MesajKonu: Shahrukh Khan & Kajol    Shahrukh Khan & Kajol  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 03, 2013 12:15 am

Shah Rukh Khan'ın Kajol hakkında söyledikleri..

- Bizim ilişkimiz yıllar içinde çok büyüdü. Biz sadece kamera önünde değil kamera arkasında da çok yakınız. Birbirimiz olmadan zaman bile geçiremiyoruz, arkadaşlığımız hızlı ilerledi. Zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olmuyorsunuz..

- Kajol, komik ve çok çekici, çok seksi bi kadın. Bana gözdağı veriyor o yüzden ondan bir şey istemeye korkuyorum. Ama o gülünce kendimi çok rahat hissediyorum..

- Ben kadınlar konusunda utangacımdır. Eğer evlilikten önce Gauri benimle dans etmeyi kabul etmeseydi. Ben Kajol ile evlenirdim ve o kariyerini değil beni severdi..

Shahrukh Khan & Kajol hakkında söylenenler..

Anil Kapoor : Shahrukh & Kajol, önceki yaşam da '' Raj & Simran '' olmalıydılar..
Uday Chopra : Onlar da harika bir kimya var..
Sridevi : Shahrukh & Kajol, sevginin, aşkın bir örneğidir.
Ajay Devgan : Aranızda kimya olabilmesi için Shahrukh & Kajol ikilisi gibi yakın olmalısınız..
Robert Pattinson : Shahrukh & Kajol Dünyada eşi benzeri bulunamaycak bir iklili..
Gauri Khan : Ben, Shahrukh & Kajol kimyasının bir fanatiğiyim.
Farah Khan : Shahrukh & Kajol'ün oynadıkları Suraj Hua Madham klibi, kız ve erkek cazibesi değil kadın ve erkek romantiğini yansıtıyor.
Abhishek Bachchan : Shahrukh & Kajol arasında yoğun bir kimya olduğundan emindim çünkü Dilwale Dulhania Le Jayenge filminde ikisini gerçekten evli sanıyordum.
Hrithik Roshan : Shahrukh Kajol ile güzel..
Karan Johar : Shahrukh & Kajol'ü Tanrının bana ve insanlara gönderdiği en iyi çift olduklarını düşünüyorum..
Preity Zinta : Shahrukh ve Kajol yüzleri birbirlerine dönük bile olsa aralarında bir kimya var..
Rani Mukherji : Shahrukh & Kajol'de olduğu gibi iki arkadaş birlikte rol alıp oynadıkları zaman mükemmellikler yaratabilir.
Ajay Devgan : Kajol'ü delicesine seven iki yoldaşı var; Onu ekranda delicesine seven Shahrukh Khan, Hayatta delicesine seven ben..
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
gmz630
üye
üye
gmz630

teşekürler : 6

MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan & Kajol    Shahrukh Khan & Kajol  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 6:44 am

ben gauri olsam kıskanırdım ama oda öle düşünüyomuş şaşırtıcı Very Happy
aamirem
denyimli üye
denyimli üye
aamirem

teşekürler : 22

MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan & Kajol    Shahrukh Khan & Kajol  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 10:16 pm

evet gauri ve ajay ın sözleri şaşırttı doğrusu ...
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan & Kajol    Shahrukh Khan & Kajol  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10, 2013 10:56 pm

biliyorlar demekki aralrına giremeyeceklerini Smile
https://shahrukhkhanfantr.forum.st
mehtap
üye
üye

teşekürler : 3

MesajKonu: Geri: Shahrukh Khan & Kajol    Shahrukh Khan & Kajol  Icon_minitimeCuma Ağus. 16, 2013 8:50 am

onlarınki okadar büyük bir aşk ki kimsenin aralarına girebileceğini sanmıyorum.

Shahrukh Khan & Kajol
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shahrukh Khan ve Kajol- Karan İle Kahve
» Shahrukh Khan-Kajol-Türk Taksici Süper (alt yazılı)
» Shahrukh Khan Kızı Suhana Khan