Shahrukh Khan Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shahrukh Khan Fan Turkey

Sitemizde Shahrukh Khan ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLuck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı) EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı) Rpj1j

Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı)

YazarMesaj
Fatmanurtr
Admin
Admin
Fatmanurtr

teşekürler : 67

Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı) Empty
MesajKonu: Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı)   Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı) Icon_minitimeC.tesi Tem. 27, 2013 3:52 am

Hint film endüstrisini ve film sektörüne adım atmaya hazırlanan oyuncuları konu edinmiş bir film bu.Oyuncular listesinde gördüğümüz dev isimler sadece konuk oyuncu olarak yer almış bu filmde ve bu yüzden kadroya aldanmamanız ilk tavsiyem oluyor.Çok fazla yorum yapmak istemediğim bu filmde hemen erkek başrol oyuncusunu eleştirmek istiyorum.İnanılmaz bir casting hatasının olduğunu, adını bilmediğim ve öğrenmek istemediğim bu oyuncuya böyle önemli bir projede nasıl başrol verilir aklım almıyor.Duygulu dakikaları zaten yeterince derin hissettiremeyip,heyecanın her yükseldiği yerde sesini kontrol edemeden çıkardığı o tiz sesler hiçbir gerçekçilik,akıcılık bırakmadı film boyunca.Sürekli bir yerlerde olmamışlık vardı yani.Zaten tüm film kaos havasıyla dolu iken, film birde oyunculuklarla boğulunca hiçte geçmek bilmedi vakit.İlle de ben bu filmi izleyeceğim,ne kadar akıcı olmasa,tanıdık bir konu da olsa,boş iki buçuk saatim var diyorsanız tabiki izleyebilirsiniz.
https://shahrukhkhanfantr.forum.st

Luck by Chance 2009 (Türkçe Altyazılı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dil Chahta Hai Türkçe Altyazılı
» Barfi (Türkçe Altyazılı)
» Don 2006 (Türkçe Altyazılı)